Hnojiva

Pro zlepšení vlastností pěstovaných plodin můžete použít hnojiva. Vybírejte z následující nabídky hnojiv:

Hnojiva, která u sebe mají poznámku, že probíhá jejich registrace nejsou zatím v prodeji. Jakmile bude registrace dokončena budou doplněny podrobnější informace o daném hnojivu.


Hnojivo Alga Ca

Probíhá registrace hnojiva.

Tento přípravek je založen na vysokou koncentraci algynátů (zlepšení dodávek živin uvnitř listu), vitaminů, oligosacharidů (zvyšujících odolnost rostlin na životní prostředí a fyziologické stresy) a také stopových prvků. Alga Ca je zvláště účinná při sázení jabloní do jámy s kyselou půdou,...

Hnojivo Alga special

Alga Special je tekutý koncentrovaný extract z Ascophyllum nodosum, zcela přírodního původu, odvozený z mořských řas pěstovaných v chladných vodách severní Evropy. Léčba s Alga Special zvyšuje rozvoj v rámci vegetativního, přípravekivního a kvalitativního hlediska ve všech plodinách, zlepšuje potravní aktivitu v organismu a zlepšuje látkovou výměnu.

Více zde...

Hnojivo Algamix BMg

Probíhá registrace hnojiva.

Alga-Mix BMg je přípravek pocházející ze směsi řas, (druhů Ascophyllum nodosum a Laminaria digitata), spojované s hořčíkem a borem, tato kombinace dělá vynikající povzbuzovač růstu, vhodný zejména k podpoře výsadby stejně jako přispívá ke zvýšení kvality a množství plodin.

Tato směs vybraných řasových rodin se vyznačuje vysokou koncentrací růstových stimulátorů (giberelinů, cytokininy, betainy), alginátů (ke zlepšení transportu živin uvnitř listu), vitamínů, oligosacharidů (pro zvýšení odolnosti rostlin vůči stresům prostředí a fyziologickým) a také mikroelementů.

Více zde...

Hnojivo AlgiCal

Probíhá registrace hnojiva.

Díky koncentrovaným výtažkům z mořských řas patřících do skupiny Laminaria digitata, stejně jako k vysoké koncentraci vápenatých iontů je AlgiCAL indikován k prevenci a léčbě několika poruch vyplývajících z nedostatku nebo nepřítomnosti vápníku. Tento přípravek je založen na vysokou koncentraci algynátů (zlepšení dodávek živin uvnitř listu), vitaminů, oligosacharidů (zvyšujících odolnost rostlin na životní prostředí a fyziologické stresy) a také stopových prvků.

Hnojivo AlgiMag

Probíhá registrace hnojiva.

Díky koncentrovaným výtažkům z mořských řas patřících do skupiny Laminaria Digitata, stejně jako k vysoké koncentraci hořčíku je AlgiMAG indikován k prevenci a léčbě několika poruch vyplývajících z nedostatku nebo nepřítomnosti hořčíku. Tento přídavek je založen na vysoké koncentraci alginátů (zlepšení dodávek živin uvnitř listu), vitamínů, oligosacharidů (zvyšujících odolnost rostlin na životní prostředí a fyziologické stresy) a také stopových prvků.


Hnojivo Anticlor Fe Kela 6

Anticlor Fe Kela 6 je přípravek v mikrogranulovém prášku, s obsahem železa ve výši 6%, úplně chelatovaný s EDDHSA, který se používá k léčbě rostlin trpících chlorózou železa, fisiopatií, která se projevuje žloutnutím listů, nevýrazným zabarvením květin, omezeným vývojem výhonků a přítomností drobného ovoce a nízkou šťavnatostí ovoce. Přípravek je vstřebáván z kořene a pak po rozpuštění ve vodě je aplikován do půdy a ihned vstřebán pro optimální účinnost.

Více zde...

Hnojivo Anticlor Fe WP6 G

Anticlor WP 6 G je přípravek v mikrogranulovém prášku, s obsahem železa ve výši 6%, úplně chelatovaný s EDDHSA, který se používá k léčbě rostlin trpících chlorózou železa, fisiopatií, která se projevuje žloutnutím listů, nevýrazným zabarvením květin, omezeným vývojem výhonků a přítomností drobného ovoce a nízkou šťavnatostí ovoce. Přípravek je vstřebáván z kořene a pak po rozpuštění ve vodě je aplikován do půdy a ihned vstřebán pro optimální účinnost.

Více zde...

Hnojivo Boro 10 LG

Bor je mikroelementárně nezbytný pro úrodný proces všech rostlin, protože stimuluje prodloužení pylových láčků, což umožňuje oplodnění a ovládací prvky buněčného dělení, a to usnadňuje reprodukci. Proto jeho přítomnost zajišťuje bohatý a homogenní rozkvět. Bor hraje důležitou roli v metabolismu cukru, protože umožňuje cukru asimilaci z výrobních prostor do skladů (kořeny, ovoce, atd.) podílí se na tvorbě tuku a je proto velmi důležitý v olejnatých plodinách.

Více zde...

Hnojivo Boro LG25

Boro LG 25 podáním na listy rychle obnovuje rovnováhu boru v rostlině. Je vhodné provádět 2-3 ošetření na jaře, jeden ještě před květem. Dávkování se liší dle stupně intenzity, ve kterém dochází k nedostatku. Pro preventivní ošetření snižte dávku o jednu třetinu předepsané dávky.

Více zde...

Hnojivo Boron 21

Boron 21 PG je mikrogranulární přípravek obsahující bor, je čistý a zcela rozpustný ve vodě pro listy i kořeny. Boron 21 PG se používá pro prevenci a léčbu nedostatku boru, včetně těch, které jsou vyvolané abnormálními podmínkami půdy (přebytek nebo nedostatek vody, atd.). Bor je prvek obecně méně mobilní a proto je možné, že i v dobré zemině a v době zvýšené spotřeby, nastává jeho nedostatek. Bor je mikroelementárně nezbytný pro úrodný proces všech rostlin, protože stimuluje prodloužení pylových láčků, což umožňuje oplodnění a ovládací prvky buněčného dělení, a to usnadňuje reprodukci.

Více zde...

Hnojivo Magnesium 13 LG

MAGNESIUM 13 LG je přípravek, který byl zkoumán pro prevenci a léčbu fyziopatologie mnoha plodin v důsledku nedostatku hořčíku nebo jeho omezené dosažitelnosti. Zde je hořčík vázán na organické radikály, které zajišťují jeho dostupnost, čímž zvyšuje svou efektivitu.

Více zde...

Hnojivo Mangan 10 LG

Mangan 10 LG je přípravek pro prevenci a léčbu fyziologických poruch, které se projevují na různých plodinách v důsledku nedostatku nebo nepřítomnosti manganu. Mangan je na bázi řady procesů, které přímo nebo nepřímo ovlivňují různé biologické činnosti. Toto způsobuje silnou katalytickou aktivitu enzymu odpovědného za oxidaci kyseliny indolacetické (IAA) a tím i na vzniku auxinu.

Více zde...

Hnojivo Sprühdünger ™ 5

Řada přípravků The Sprühdünger ® vyniká kvůli velmi vysokému titru mikroelementů, v současné době je mikroelement ve formě chelátů a pro aktivaci makro a mikroelementů jsou indukovány biologickými a fyziologickými aktivátory. Díky vysokému obsahu draslíku, Sprühdünger ™ type 5, zlepšuje kvetení, zvyšuje kvalitu a tvoření plodů, zlepšuje barvu ovoce a jejich trvanlivost. Použití je doporučené pro všechny ovocné prodiny, vinnou révu, ovoce a květiny.

Více zde...

Hnojivo Sprühdünger ™ 21

Řada přípravků The Sprühdünger ™ vyniká kvůli velmi vysokému titru mikroelementů, v současné době je mikroelement ve formě chelátů a pro aktivaci makro a mikroelementů jsou indukovány biologickými a fyziologickými aktivátory. Je význačný vysokou účinností, jehož výsledkem je rychlá a úplná absorpce a také nízké vodivost použitého roztoku kvůli absenci chloridů. Sprühdünger ® type 21, může být používán v jakékoli fázi vývoje těchto plodin díky své vyvážené přítomnosti tří hlavních makro a mikroelementů, které vyžadují správnou rovnováhu tří prvků.

Více zde...

Hnojivo Sprühdünger ™ 26

Řada přípravků The Sprühdünger ® vyniká kvůli velmi vysokému titru mikroelementů, v současné době je mikroelement ve formě chelátů a pro aktivaci makro a mikroelementů jsou indukovány biologickými a fyziologickými aktivátory. Vyznačuje se vysokou účinností, jehož výsledkem je rychlá a úplná absorpce a také nízké vodivost použitého roztoku kvůli absenci chloridů. Sprühdünger ® type 26, pro vysoký obsah fosforu a draslíku jsou vhodné zejména do fáze výroby. Používá se v zahradnictví, pro průmyslové plodiny, vinice, olivy, pro citrusy ve středním konci cyklu.

Více zde...

Hnojivo Sprühdünger ™ 27 eng

Řada přípravků The Sprühdünger ™ vyniká kvůli velmi vysokému titru mikroelementů, v současné době je mikroelement ve formě chelátů a pro aktivaci makro a mikroelementů jsou indukovány biologickými a fyziologickými aktivátory. Díky vysokému obsahu draslíku, Sprühdünger ® type 27 zlepšuje kvetení, zvyšuje kvalitu a tvoření plodů, zlepšuje barvu ovoce a jejich trvanlivost. Použití je doporučené pro všechny ovocné prodiny, vinnou révu, ovoce a květiny.

Více zde...

Hnojivo Sprühdünger ™ 30

Sprühdünger ® type 30, pro vysoký obsah draslíku, podporuje rozvoj podpůrných tkání, má za následek vyšší odolnost k suchu a zlepšuje smyslové vlastnosti plodů. Zejména je používán v zahradnictví a vinařství, zlepšuje kvalitativní a kvantitativní vlastnosti ovoce, a u květin stimuluje kvetení a zintenzivní barvu květů. Přípravek je obzvláště účinný ke konci cyklu všech ovocných stromů a zahradnických plodin ve fázi sklizně, aby došlo k dosažení lepších kvalitativních a kvantitativních vlastností plodů.

Více zde...

Hnojivo Zinc 10

Zinek je charakteristický svou špatnou pohyblivostí v rostlině a v půdě, jeho nedostatek a související problémy jsou poměrně časté, zejména v případě nedostatku vody. Tyto nedostatky mohou způsobit následující příznaky: snížení listových stébel; virus válcování; chloróza a skvrny na listech; zakřivení kořenového hrotu; redukce vývoje výhonků. Přípravek obsahuje rozsáhle testovaný komplex organických látek, které se ukázaly vhodnými pro efektivní dodání tohoto prvku.

Více zde...

Máte zájem o naše služby?
Napište nám nezávaznou poptávku,
pro dotazy volejte na +420 734 837 183.

Nezávazná poptávka